top of page

ZRUŠENO - BUBNUJÍCÍ KRUH - souznění v rytmu, zpěvu a v tanci

Hra na africké bubny djembe, tibetské mísy a hudební nástroje 5 kontinentů. Otevřeme svá srdce hudbou a tancem. Čeká nás společné propojení s africkými bubny a s tibetskými mísami. Zažijeme jedinečnou léčivou techniku, kterou nám přináší zvuk a vibrace tibetských mís.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ZRUŠENO - BUBNUJÍCÍ KRUH - souznění v rytmu, zpěvu a v tanci
ZRUŠENO - BUBNUJÍCÍ KRUH - souznění v rytmu, zpěvu a v tanci

Čas a místo

24. 10. 2023 18:00 – 20:30

Lucie Tomková , Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, Bedihošť, Česko

O události

Cena workshopu: 450 Kč

Rezervace místa na workshop:

přes rezervační systém webu. Zašlete prosím zálohu 200 Kč na č. účtu 2801830572/2010 a do poznámky napište BUBNUJÍCÍ KRUH PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“

SPOLEČNÁ HUDBA A TANEC

Propojíme se v krásné a silné energii bubnujícího kruhu s africkými bubny djembe. Budeme rozvíjet rytmus a dovednosti ve společném bubnování na africké bubny.

Zažijeme divoký a spontánní rytmus bubnů v tanci i zpěvu. A na závěr hlubokou vysoce relaxační práci s hudebními nástroji přírodních národů, které se používají více jak 3 000 let. Skrze léčivé vibrace zvuku se napojíme na vnitřní sílu a moudrost těla i duše.

Společně rozezníme tyto hudební nástroje: africké a šamanské bubny, tibetské mísy, zvonkohry, gongy, chřestidla,  kalimby, sun drum, oceánský buben a další nástroje.

K dispozici budeme mít 20 velkých i malých tibetských mís a 15 djembe a další nástroje. Čeká nás i jedinečná technika CHRÁMU ZVUKU, která je nezapomenutelná, výživná a osvěžující nejen pro tělo. A mnoho dalšího.

Informace o lektorce: 

Lucie je muzikoterapeutka a průvodkyně při výrobě šamanských bubnů a výuce hry djembe a další hudební nástroje. V Útulně pro duši a tělo ji potkáte při programu Šamanské bubnování, tvoření Relaxační zvukové koupele a dalších léčivých akcí. Tvoří také zážitkové hudební programy pro děti i dospělé. Zpěvem a hudbou vytváří jedinečnou krajinu zvuku v přítomném okamžiku.

Více informací o Lucii Tomkové, autorce tohoto programu, naleznete na tomto odkazu:

www.cestapropojení.cz

Velice se na vás těšíme!

Lucie Tomková a Radka s Pavlem Trampotovi

Útulna pro duši a tělo, z. s.

Prostějovská 64

798 21 Bedihošť

utulnaduse@seznam.cz

tel. 603 295 696

www.utulnaduse.cz

FB stránka: Útulna pro duši a tělo

FB skupina: Duchovní dění na střední Moravě

Instagram: Útulna pro duši a tělo

Sdílet událost

bottom of page