top of page

Ester Davidová

Lektorka, regresní terapeutka, spisovatelka

Byl to právě její životní příběh, který ji dovedl k regresním terapiím. Tato technika jí pomohla před patnácti lety rozuzlit a pochopit nejen to, co se jí v životě dělo, nalézt příčiny jejích problémů, ale zejména pochopit samu sebe.

Navedla jí na cestu seberealizace a později i k pomoci na cestách druhých, prostřednictvím regresní terapie, knih, článků, kurzů, meditačních terapií, seminářů a online programů.

Ester se věnuje lektorování a své poznatky a zkušenosti předává lidem formou online kurzů regresních terapií a v návaznosti na ně pak pořádá osobní kurzy regresních terapií.


Terapeutická témata ji dovedla k vytvoření projektu Být sobě terapeutem.

Tento projekt zahrnuje několik online programů, a lidé si tak za pomoci jejího vedení mohou sami přicházet na původ svých problémů z pohodlí svého domova.


Ester se od puberty zajímá o životní čísla a znamení zvěrokruhu a velkou inspirací pro ni byly příběhy jejích klientů.

Ty ji dovedly k vytvoření tří velkých knižních projektů.

Jde o knihy Cesty duše v číslech a znameních, Partnerská osudová čísla a Poselství našich předků a rodových linií v číslech.


Věnuje se také ženským tématům a můžete se s ní potkat u nás v Útulně, kde pravidelně pořádá své dva tematické semináře – Léčení energie dělohy a Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte.

Její další knižní tvorba zahrnuje knihy: Karmická sinusoida, Vesmírná sinusoida, Vztahová sinusoida, Kiliánovo tajemství, Deník pro každou ženu – JÁ. ŽENA. A terapeutické karty – Hedvábná cesta k harmonii duše.

Ester Davidová
bottom of page