top of page

Mgr. Nela Mátlová

Lektorka, koučka, mentorka

Nela. Lektorka rozvojových školení, koučka a mentorka meditací. Máma a žena, která se neustále zvědavě rozhlíží kolem sebe i v sobě a učí se. K tomu, čím se živí a v čem jsem objevila svoje dary, ji přivedl život a potřeba se s ním popasovat. A hluboká důvěra v to, že práce má člověka bavit. To, co učí, nemá jen načtené z knížek. Zažila věci, stejně jako mnozí z vás, které ji přiměly růst a zahazovat nefunkční modely. A zjistila, že to jde. A tak to učí, protože plně věří tomu, že jsme tvůrci svého života. Vnímá svět jako místo, které prostě je, jaké je. A na nás záleží, jak se na něj díváme.

Inspiruj druhé k tomu, aby převzali otěže svého života a problémy brali jako výzvu, kterou je možné zvládnout.

Celou svou praxi pracuje s lidmi, cestami do hloubky a prožitkem. Ať už jako sociální pracovník, vedoucí dětských táborů, pedagožka, vedoucí týmu v neziskovce, teta v dětské skupině nebo koučka a lektorka. Přitahuje ji lidská svoboda a opravdovost. Baví ji to, co je za maskami.

Miluje tanec, africké bubny, koncerty, muzikoterapii, divadlo, čtení, zpívání, chození, učení se a čas strávený s jejími milovanými.

Meditace jsou pro ni cesta k tělu, k pozornosti, k sobě a k tomu, co nás přesahuje. Setkat se uprostřed tance sama se sebou je čistá krása. Baví ji upřímnost, kterou jí meditace nabízí. Lepší než to potlačit, je to vytřepat J.

Absolvovala čtyřletý výcvik aktivních ženských meditací, lektorské tréninky Mohendžodáro a lektorský výcvik katarzních technik. Vedle toho nespočet akcí, kterými rozvíjí sebe samu, jelikož věří, že předat může jen to, co doopravdy žije.


Mgr. Nela Mátlová
bottom of page